www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Въпрос към нас


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Въпрос към нас
Севар
Публикувано на: 7.12.2005, 15:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Във форума http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.p...pic=544.new#new възникна дискусия дали е нередно това, че сложих карикатури на негри на сайта - http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ls.php?album=63
Ако е нередно, ще ги сваля.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 7.12.2005, 16:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Нещата не са еднозначни! Хубаво си отговорил във форума им! Същите са като мангасарите тук! Карикатурите са показателни и красноречиви! Чрез негрите в хАмерика, чифутите прокарват разлагащи за обществото, норми на поведение, култура и т.н. Иначе разбира се, че и сред негрите има свестни "хора" smil4334ab7941679.gif smil4334aa44c7e89.gif , ама процента им е същия какъвто е и при мангасарите тук! Демек свестните, са голямо малцинство и някакви изключения!

Де да знам де, от карикатурите истина е, че има някой с крайно расистка насоченост! Може да избереш средното положение, като махнеш тези и оставиш, по-смислените и красноречиви които показват действителноста, пък дори и тя да не е много красива!

Абе нека другите си кажат мнението, аз съм малко раздвоен по въпроса!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
po3ok
Публикувано на: 7.12.2005, 16:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



аз мисля, че на този сайт карикатурите с негри просто не са на мястото си.
на нас, българите, негрите са ни последния проблем.
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 7.12.2005, 17:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Както казах, малко съм раздвоен, така че донякъде си прав!

Но тук става въпрос, за световна тенденция, не само в България мангалите, или в хАмерика неграта! Видяхме Франция скоро! Подобни сблъсъци на етническа основа имаше и във Англия 2000 година! Чифутите използват малцинствата, за да разлагат обществата в които са се настанили и да сеят раздори!

Така, че както Севар е казъл в оня форум, тук става въпрос за паралел, сравнение! Това е намек за единна стратегия която се прилага по света!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 7.12.2005, 17:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (po3ok @ Dec 7 2005, 05:56 PM)
аз мисля, че на този сайт карикатурите с негри просто не са на мястото си.
на нас, българите, негрите са ни последния проблем.

Ок, но я замени негрите с цигани и ще видиш как всичко идва точно на мястото си. Негрите са ни последния проблем, но циганския проблем е на първо място заради демографията. Нима някой ще го оспори!?! Като ми намерят карикатури на цигани, нека да ми се обадят, ама няма да намерят, ако ще да се пукнат, защото българофобията не е забранена, но и най-малката думичка срещу черните среща огромен отпор дори и сред наши и сред приятели. Не ви казвам да ги мразите, казвам ви да не ви пука за тях, а да ви пука за вашите хора! Ете това е.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
po3ok
Публикувано на: 7.12.2005, 19:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



Нека някой с талант в рисуването да се развапца тогаз! Ето примерна идея: строй от няколко човека в скафандри в позиция "равнис". Зад изпъкналите стъкла - мрак, освен тук-таме някой златен зъб. На заден план - ракета, на която виси плакат с надпис "циганите - на Сатурн!"
Еех, тоз хумор.
Между другото съм убеден, че авторите на такива (с негрите) карикатури просто избиват комплекси. Негъра има голяма пишка и ще завлече простоватата ми приятелка. Или, още по-лошо, по този начин си изкарват яда. Хванали го двама негъра, взели му якето и дай сега да рисуваме карикатури.
Та мисълта ми е следната: ако някой малцинствен ти трови живота, не хващай молива, а тръбата.
През 90-94 живях в Париж. Практически в центъра, 15ти арондисман. В училището - 80% африканци. Правят каквото си щат. Франсетата не смеят да гъкнат. Но по телевизията - множество сатирични предавания, изпълнени с вицове за араби или негри, и това е. Наскоро видяхме, че някои не са оценили хумора. Не изпусна ли Франсоа коня в реката покрай умствените напъни, похарчени за вицове?
Ние, българите, искаме да накараме циганите да заживеят по друг начин, нека го кажем така. А с карикатури и прочие ебавки не ми се вижда да стане. Ако от сериозна приказка (мечтая да кажа държавна политика) не разбират - тръба или свинец!
PM
Top
Атила
Публикувано на: 7.12.2005, 20:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



малко "черен" хумор ... хехехех
........................
качва се един пиян в метрото и гледа един негър:
- ха, маймуна - възкликнал
негъра започва да му обяснява, че е човек от африка с черна кожа и тн ..
- ха, че и говори - възкликал отново пияния
.........................

според мене пробема в България с мангалите не е толкова голям колкото примерно:
- немотията породена от
- кражбите на управляващите
- имаме организирана престъпност и неорганизирана държава
и още куп неща.

И аз ги мразя мангалите и чрънците ама материалите на сайта на пръв поглед създават впечетление на расизъм. Сега относно въпроса, дали е правилно или не - ми не знам пък и няма голямо значение.
Правилният въпрос според мене е какво се цели да се постигне с това ?!?!
Ако има някакъв дълбок смисъл нека се напише - и всичко е ОК тогава

Поздрави
Атила

п.с. току що имах дежаву как пиша тоя пост. LOL




--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 7.12.2005, 20:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Сложи коментар какво ни чака като влезем в Европа.... smil4334ad1724132.gif

Каква прекрасна мулти-расова, мулти-етническа, мулти-религиозна и мулти-унищожителна среда ще ни наложат. smil4334a8edcde62.gif

Ако искаш махни карикатурите, но сложи снимки на прекрасните култури и цивилизации, които ще ни донесат черните, циганите, индо-пакистанците и другите чалми.

Сложи снимки на прекрасните им гета, пътища, университети, учени, културни дейци (като Азис)..... smil4334ad8a149e0.gif Остави читатателите да избират - ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif
PMEmail Poster
Top
IYI
Публикувано на: 7.12.2005, 20:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Негри, цигани въобще каква е разликата в цвета може би??!- не в моралните ценности???!-пак не, въобще къде е??!-о сетих се в спорта!- е само толкова ли, еми толкова-тогава няма разлика, защото има само една!Нека хората да виждат какви образи имат черните в белите съзнания.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 7.12.2005, 21:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Mistique @ Dec 7 2005, 09:39 PM)
ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e7853679.gif

Това е същинският въпрос!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (po3ok @ Dec 7 2005, 07:25 PM)
Нека някой с талант в рисуването да се развапца тогаз! Ето примерна идея: строй от няколко човека в скафандри в позиция "равнис". Зад изпъкналите стъкла - мрак, освен тук-таме някой златен зъб. На заден план - ракета, на която виси плакат с надпис "циганите - на Сатурн!"
Еех, тоз хумор.
Между другото съм убеден, че авторите на такива (с негрите) карикатури просто избиват комплекси. Негъра има голяма пишка и ще завлече простоватата ми приятелка. Или, още по-лошо, по този начин си изкарват яда. Хванали го двама негъра, взели му якето и дай сега да рисуваме карикатури.
Та мисълта ми е следната: ако някой малцинствен ти трови живота, не хващай молива, а тръбата.
През 90-94 живях в Париж. Практически в центъра, 15ти арондисман. В училището - 80% африканци. Правят каквото си щат. Франсетата не смеят да гъкнат. Но по телевизията - множество сатирични предавания, изпълнени с вицове за араби или негри, и това е. Наскоро видяхме, че някои не са оценили хумора. Не изпусна ли Франсоа коня в реката покрай умствените напъни, похарчени за вицове?
Ние, българите, искаме да накараме циганите да заживеят по друг начин, нека го кажем така. А с карикатури и прочие ебавки не ми се вижда да стане. Ако от сериозна приказка (мечтая да кажа държавна политика) не разбират - тръба или свинец!

Разделете се с подобни илюзии,никакви карикатури няма да помогнат.Нужна е сериозна държавническа политика по отношение на малцинствата. Ако искаме те да живеят като нас,трябва това да стане с икономическа принуда.Само като им бръкнеш в джоба,тогава ще се научат. Това е западният опит.Може на някого да не харесва,но по-добро средство никой не е измислил.
PM
Top
Ахинора
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 108
Участник # 824
Дата на регистрация: 18-February 07



QUOTE (Севар @ Dec 7 2005, 09:04 PM)
QUOTE (Mistique @ Dec 7 2005, 09:39 PM)
ИЛИ НИЕ ИЛИ ТЕ  smil3dbd4e7853679.gif  smil3dbd4e7853679.gif  smil3dbd4e7853679.gif

Това е същинският въпрос!

Този въпрос виси със страшна сила.Обаче как да се реши? При сега действащото законодателство направо казвам:Мисията невъзможна!
Първо трябва да им секнат помощите за многото деца. Второ да им се намали раждаемостта. Като плащат здраво при лошо и безотговорно родителство. Т.е. трябва да се принудят да отглеждат децата си така,както го правим ние- нормално хранене,възпитание,хигиена,вместо противообществени прояви. Да могат да се съдят малолетни и непълнолетни нарушители.Категорично не съм съгласна с някои гласове,които чувам оттук,оттам,че трябвало да се отнемат родителски права на родители,които приучват децата си към джебчийство и други противообществени прояви,не ги пращат редовно на училище и т.н. Онез само това чакат за да родят следващото безпризорно отроче и да го връчат на държавата(т.е.на нас) за отглеждане. Напротив - само яки санкции ще ги оправят и механизми за разделяне на особено плодовитите двойки - тежък физически труд извън местоживеенето,за да нямат време да правят деца. За всяка противообществена проява -главата на семейството далече от жената и на общественополезен труд,децата-нарушители,също.Помощи-само до второ дете,и то ако работят и детето ходи прилежно на училище и има нормално социално регламентирано поведение. Ако има други мнения,ще се радвам да дискутираме.
PM
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



Първо негрите , после карикатурите с малцинства , с чифути и накрая ще заприлича като сайта на някоя религиозна организация и ще ви заклеимят , че сте секта . Никаква толерантност ! На който не му изнася да не посещава сайта . Негрите са уръжие на чифутите за прокарване на антинационални и "хуманни" закони .


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top
Tangru
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



Аз лично не виждам почва за сравнение, между негри и циганя.

Дори не са от един етнос!

Виждал съм негри да се трудят, така както циганин не го е правил!
А, в исторически аспект - някога имало ли цигани-роби?


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top
DragSShaN
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 392
Участник # 421
Дата на регистрация: 9-June 06



Негрите са нисша раса . Нямат никакви културни постижения . Ако не беше белия човек досега още щяха да се бият с копия и да живеят в кошари .

Интересна значка има маймуната на долната снимка :)



Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
??? ?????????, ??????, ??????, ??????! ???????? ????????! ??????, ??????, ??????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020